| Verpakking breedte | 39 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.30 kg |
| EAN | 7040356265015 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 7 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 7 jaar aanvullende garantie na registratie |
| Verpakkingsinhoud | Montageset inclusief rugleuning, centrale stang, voetenkruis, voetensteun en zitje. |
| Kleur | White |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Kunststof, Staal |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 150 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel |
| Inklapbaar |
|---|