Let op: de Stokke Babyset is uitsluitend te gebruiken op Europese Tripp Trapp®-stoelen die na mei 2003 zijn geproduceerd. De Stokke® Tripp Trapp® Babyset is ontwikkeld om kinderen van 6-9 maanden tot 2-3 jaar in de Stokke® Tripp Trapp®-kinderstoel te laten zitten. Afhankelijk van wanneer je kindje voor het eerst gaat zitten en afhankelijk van hoe hard je kindje groeit en zelfstandig op de Tripp Trapp® kan zitten. De rugplank van Stokke® Tripp Trapp® Babyset ondersteunt je kindje en zorgt dat het rechtop blijft zitten. De Babyset is eenvoudig schoon te maken en bestaat uit een duurzaam kunststof (vaatwasmachinebestendig).
Stokke Tripp Trapp Babyset
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 22.50 cm |
| Verpakking hoogte | 20.30 cm |
| Verpakking lengte | 42.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
| EAN | 7040351593298 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Sunflower Yellow |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |