Om jouw Stokke® Steps™ Baby Set meer eigen te maken en comfortabeler te maken voor je kindje is het Stokke® Steps™ Baby Set Kussen ideaal. Het kussen is gemaakt van hoogwaardig materiaal en voelt zacht aan. Het kussen is gewatteerd en waterresistant. Wanneer de hoes vies is, kun je het kussen op 40 graden wassen in de wasmachine.
Eigenschappen
- Past perfect in de Stokke® Steps™ Baby Set
- 65% polyester, 35% katoen en gewatteerd met 100% Polyester
- Waterresistant
- Geschikt voor een wasbeurt in de wasmachine (max. 40° C)
| Product breedte | 28 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| EAN | 7040353499147 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | ~Stokke® Steps™ Baby Set kussen Geometric Grey OCS |
| Kleur | Timeless Grey |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 84 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel |
| Inklapbaar |
|---|