| Product breedte | 49 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 79 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.47 kg |
| EAN | 7428477930065 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 7 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | ~ Stokke Tripp Trapp kinderstoel | zwart ~ Newbornset ~ Babyset zwart (Stoelverkleiner) |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 136 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Niet van toepassing |
| Inklapbaar |
|---|