| Verpakking breedte | 36.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 17.50 cm |
| Verpakking lengte | 51.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.93 kg |
| EAN | 7040355751021 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Opvouwbaar aankleedkussen en afneembare buideltas |
| Kleur | Modern Grey |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |