| Verpakking breedte | 32.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 17.30 cm |
| Verpakking lengte | 53.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.92 kg |
| EAN | 7040355751052 |
|---|
| Kleur | Golden Yellow |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |