Substance Use- I Am Here For You!
| Product breedte | 203 mm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 mm |
| Product lengte | 254 mm |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 254 mm |
| Verpakkingsgewicht | 141 g |
| EAN | 9781777713881 |
|---|
| Hoofdauteur | Carla Mitchell |
|---|---|
| Hoofduitgeverij | Puddle Jumper Publishing |
| Aantal pagina's | 44 |
|---|---|
| Taal | en |
| Uitvoering | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 31 augustus 2022 |
|---|