Het Leopard Roze Zwemvest is helemaal in! Dit gave, unieke zwemvest met roze panterprint is veilig én uniek. Het zwemvest is gemaakt van foam en heeft een rits, maar wel voldoende bewegingsruimte. Het ontwerp is uniek en valt zeker op in het water. Het kinder zwemvest is geschikt voor kids van 4-6 jaar met een gewicht tussen 15-18 kg.Toch liever iets anders voor je kindje voor zwemveiligheid? Bekijk dan ook eens onze Puddle Jumper met Beige Panterprint!
| Product breedte | 34 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 32.50 cm |
| Verpakking breedte | 315 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 405 mm |
| Verpakkingsgewicht | 331 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7432233932927 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 maanden |
| Verpakkingsinhoud | 1x Zwemvest |
| Drijfvermogen | 300.0 N |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Foam |
| Pasvorm | Normaal |
| Fabrikant Naam | Swim Essentials |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Instantie keurmerk | TUV SUD Product Service GmbH |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maat | One size |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|