| Verpakking breedte | 11.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.30 cm |
| Verpakking lengte | 18.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 5414959016190 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 tuitbeker met handvatten en zachte siliconen tuit |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Tuitbeker |
| Inhoud | 240 ml |
|---|