Opvouwbare bolderwagen met draagtas, draagkracht 80kg
Highlights
Opvouwbare bolderwagen met draagtas, draagkracht 80kg
Deze opvouwbare bolderwagen is de ideale begeleider bij tuin-, hobby- en vrijetijdsactiviteiten. De handkar kan in een handomdraai samengevouwen worden en gemakkelijk getransporteerd worden. De transportkar is uitgerust met een achterzak, bekerhouders en een groot laadvlak, zodat u van alles kunt meenemen!
Details
Inhoud van de levering
| Product breedte | 54 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11.5 kg |
| Product hoogte | 104 cm |
| Product lengte | 115 cm |
| Verpakking breedte | 52.50 cm |
| Verpakking hoogte | 102 cm |
| Verpakking lengte | 115 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.50 kg |
| EAN | 4260490485541 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
| Merk | Tectake |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 402316 |
| Kleur | Blauw, Met Dak |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Max. belastbaar gewicht | 70 kg |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |
| Personage | Geen personage |
|---|