Een all-terrain kinderwagen met een strak, lichtgewicht ontwerp, waardoor hij perfect is voor een stadavontuur of wandeling op uw favouriete route. Comfortabel voor kinderen en ergonomisch voor ouders!
| Product breedte | 69 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11.4 kg |
| Verpakking breedte | 65 cm |
| Verpakking hoogte | 34 cm |
| Verpakking lengte | 91 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.50 kg |
| EAN | 0872299048540 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn luchtbanden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Drie wielen |
| Aanvullende functies | In combinatie met reiswieg is deze kinderwagen vanaf de geboorte te gebruiken. |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 34 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 87 cm |
| Product lengte ingeklapt | 34 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 11.50 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 69 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 69 cm |