| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 78 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 92 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 8717385652350 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Opvouwbare box 1 x Bodemverhoger 1 x Vaste bodem 1 x Handige draagtas |
| Kleur | Melange grijs, Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 100 cm (diameter) |
|---|---|
| Europese norm | Niet aanwezig, NEN-EN 12227:2010 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Met wielen | |
| Type babybox | Slaapbox |
| Voorgemonteerd |
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |
|---|