| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.4 kg |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 8717385427163 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 keer parasol |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Titaniumbaby International B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|