| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 21.70 cm |
| Verpakking hoogte | 9.40 cm |
| Verpakking lengte | 58.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| EAN | 5414057108292 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x ISI Mini Universele Parasol Kinderwagen |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|