Het is wetenschappelijk bewezen dat de speen lucht in het buikje van de baby voorkomt dankzij een ventiel dat ongemak bij het voeden vermindert†. Minder lucht, minder stress, meer slaap.
*Bij sterilisatie van 1 fles in een magnetron van 700-1000 watt
Innovatieve koliekwerende technologie: ons gepatenteerde ventiel houdt lucht weg van de melk, waardoor de baby minder lucht binnenkrijgt, voor een bewezen vermindering van kolieksymptomen
Natuurlijke zuigwijze: de vorm van onze spenen stimuleert een natuurlijke zuigwijze, beperkt de luchtopname en voorkomt verwarring bij het afwisselen van borst en fles
Zelfsteriliserend: de Advanced Anti-Colic Babyflessen van Tommee Tippee steriliseren zichzelf in 3 minuten in de magnetron. Supereenvoudig!
Voedingsritme: de zachte, siliconen speen buigt en rekt mee als een borst, zodat uw baby comfortabel en op eigen tempo kan drinken
100% lekvrij: als de schroefring, speen en dop vastzitten, is de babyfles volledig lekvrij om morsen te voorkomen, zelfs wanneer ze ondersteboven wordt gehouden
| Verpakking breedte | 16.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8.50 cm |
| Verpakking lengte | 31 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
| EAN | 5010415226099 |
|---|
| Kleur | Advanced Anti-Colic - Doorzichtig, turquoise |
|---|---|
| Materiaal | Plastic, Siliconen |
| Fabrikant Naam | Mayborn (UK) Limited |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 9 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Inhoud: 2x Natural Start flessen van 150 ml, 2x Natural Start flessen van 260 ml, 2x Medium Flow spenen, 2x Ultimate Fit fopspenen, 1x flessen- en spenenborstel * Natuurlijke zuigwijze: Tommee Tippee spenen zijn gemaakt van zacht silicone en gevormd als een borst om een natuurlijke zuigwijze te bevorderen en tepelverwarring bij het afwisselen tussen borst en fles te voorkomen. Ingebouwd koliekwerend ventiel: Tommee Tippee Natural Start spenen hebben een koliekwerend ventiel met bewezen beperkte luchtinname* Rustig voedingstempo: elke zachte siliconen speen buigt en rekt als een borst zodat baby's comfortabel kunnen drinken op hun eigen tempo Zelfsteriliserend: Tommee Tippee Natural Start flessen zijn de snelste en eenvoudigste zelfsteriliserende flessen op de markt*: 3 minuten in de magnetron volstaan Mors- en lekdicht: wanneer de ring, speen en dop goed vastzitten, zijn Natural Start flessen volledig lekdicht, zelfs wanneer ze ondersteboven worden gehouden, worden geschud of op de grond vallen |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0+ maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 260 ml |
|---|