Tommee Tippee Advanced Anti-colic spenen zijn ontworpen om gebruikt te worden in combinatie met Tommee Tippee Anti-colic zuigflessen. De gevoelige spenen en de unieke anti-koliek technologie in de zuigflessen helpen darmkrampjes te bestrijden en zorgen voor een comfortabele voedingservaring. 84% van de moeders die onze anti-koliek zuigflessen gebruikten, vond dat ze de darmkrampjes symptomen van hun baby verminderden. Onze gemakkelijk aan te leggen borst-achtige speen, geliefd bij moeders en baby's, voelt dichter op de huid en bootst de natuurlijke vorm en beweging van de moederborst na voor een comfortabele voeding. 95% van de moeders heeft gemeld dat de zachte, als de huid aanvoelende siliconen speen door hun baby werd geaccepteerd en ze deze aan anderen zou aanbevelen. Welke uitstroomsnelheid ben ik nodig? We bieden verschillende uitstroomsnelheden om met uw baby mee te groeien. Elke baby is anders, maar als richtlijn raden we een langzame stroom aan voor 0+ maanden, een gemiddelde stroom voor 3+ maanden en een snelle stroom voor 6+ maanden. Advanced Anti-Colic spenen zijn alleen compatibel met Advanced Anti-Colic zuigflessen. Hoe vaak moet ik de flesspenen vervangen? We raden aan om uw flesspenen om de twee maanden te vervangen en ze moeten onmiddellijk worden vervangen als ze beschadigd of slap zijn. * Gebaseerd op een onderzoek uit 2021 onder 524 ouders die Tommee Tippee-zuigflessen gebruiken ** Made for Mums, maart 2020
| Verpakking breedte | 8.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 18.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| EAN | 5010415225771 |
|---|
| Kleur | doorzichtig |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 36 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Anti-koliek |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Normaal (vanaf 3 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 340 ml |
|---|