Eenvoudig en tijdloos. De fopspeen die altijd goed zit en speciaal werd ontworpen om baby's rustig te houden. Voor minder stress en een meer geruststellend gevoel, altijd en overal.
*In vergelijking met traditionele ronde fopspenen zonder luchtgaatjes, die niet zo gemakkelijk indrukken.
Symmetrisch ontwerp: deze fopspeen heeft een symmetrische speen, zodat hij altijd goed zit Comfortabele pasvorm: de siliconen fopspenen van Tommee Tippee hebben een speciaal ontworpen schildje voor een comfortabele pasvorm Huidvriendelijk: deze fopspeen is speciaal ontworpen met luchtgaatjes, zodat de huid kan ademen BPA-vrij: alle fopspenen van Tommee Tippee zijn BPA-vrij voor extra gemoedsrust Leeftijdsfasen: verkrijgbaar voor 3 leeftijdsfasen van 0-36 maanden| Verpakking breedte | 11.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 5010415335876 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 6 x 6-18m fopspenen |
| Kleur | Groen |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 6 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6-18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |