Tommee Tippee Leuke fopspeen, Fopspenen, 18-36 maanden, 6 stuks met een symmetrische, BPA-vrije siliconen, orthodontische vorm
| Verpakking breedte | 11.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.80 cm |
| Verpakking lengte | 16.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 5010415335463 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 6 x 18-36m Fopspenen |
| Kleur | Veelkleurig, 6 Stuks |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 6 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Vanaf 18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |