De eenvoudige luieremmer die handig, schoon en hygiënisch is. Til de deksel op, duw de luier erin en sluit de deksel om vieze geurtjes en bacteriën in te sluiten.
NB: deze luieremmer kan alleen gebruikt worden in combinatie met de Simplee Sangenic navulcassettes
Compact ontwerp: deze eenvoudige en hygiënische luieremmer biedt ruimte voor maximaal 23 luiers in maat 1**
Gebruiksvriendelijk en snel in gebruik: de Tommee Tippee Simplee luieremmer is praktisch en gebruiksvriendelijk, zelfs met één hand
Dubbel verzegeld afsluitdeksel: stopt vieze geurtjes goed weg
Geurbestrijding en antibacteriële werking: de slimme afsluitdeksel sluit vieze geurtjes in*
Wordt geleverd met 1 voorgevulde navulcassette: elke cassette bevat genoeg folie voor 156 luiers in maat 1.
*De antibacteriële werking van het folie remt de groei van bacteriën met wel 99%. Het folie is verantwoordelijk voor de antibacteriële werking, niet de andere bestanddelen van dit product. Dit folie is behandeld met een zilverbiocide, dat getest is conform ISO 22196:2011. Gebruik biociden op verantwoorde wijze.**Gebaseerd op luiermaat 1 en afhankelijk van de lengte van het folie. NB: alle baby's zijn uniek en de ervaringen kunnen uiteenlopen.
| Verpakking breedte | 278 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 253 mm |
| Verpakking lengte | 396 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1906 g |
| EAN | 5010415700315 |
|---|
| Kleur | 1 navulcassette |
|---|
| Fabrikant Naam | Mayborn House, Balliol Business Park, Newcastle upon Tyne, NE12 8EW, UK |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Geschikt voor wasbare luiers | |
|---|---|
| Inhoud luieremmer | 23 |
| Kinderslot | |
| Met bewegingssensor | |
| Met voetpedaal | |
| Type navulling | Navulcassette |