Wil je vieze geurtjes tegengaan? Dan kies je voor de luieremmer van het Nederlandse merk LUMA babycare. De emmer is modern vormgegeven, hygiënisch en afsluitbaar met een deksel. De emmer is verkrijgbaar in verschillende kleurcombinaties en onderdeel van een complete serie bad- en verzorgingsartikelen.
| Product breedte | 34.5 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 31 cm |
| Product lengte | 37.5 cm |
| Verpakking breedte | 360 mm |
| Verpakking hoogte | 330 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
| Verpakkingsgewicht | 871 g |
| EAN | 8714929011048 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x luieremmer van LUMA in de kleur Blush Pink. |
| Kleur | Blush Pink |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |