Wil je vieze geurtjes tegengaan? Dan kies je voor de luieremmer van het Nederlandse merk LUMA babycare. De emmer is modern vormgegeven, hygiënisch en afsluitbaar met een deksel. De emmer is verkrijgbaar in verschillende kleurcombinaties en onderdeel van een complete serie bad- en verzorgingsartikelen.
| Verpakking breedte | 370 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 330 mm |
| Verpakking lengte | 371 mm |
| Verpakkingsgewicht | 872 g |
| EAN | 8714929011031 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Luieremmer |
| Kleur | Ice Blue |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |