Wil je vieze geurtjes tegengaan? Dan kies je voor de luieremmer van het Nederlandse merk LUMA babycare. De emmer is modern vormgegeven, hygiënisch en afsluitbaar met een deksel. De emmer is verkrijgbaar in verschillende kleurcombinaties en onderdeel van een complete serie bad- en verzorgingsartikelen.
| Product breedte | 34.5 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 31 cm |
| Product lengte | 37.50 cm |
| Verpakking breedte | 359 mm |
| Verpakking hoogte | 333 mm |
| Verpakking lengte | 377 mm |
| Verpakkingsgewicht | 653 g |
| EAN | 8714929011017 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Luieremmer LUMA in de kleur Pure Oat. |
| Kleur | Pure Oat |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |