Wil je vieze geurtjes tegengaan? Dan kies je voor de luieremmer van het Nederlandse merk LUMA babycare. De emmer is modern vormgegeven, hygiënisch en afsluitbaar met een deksel. De emmer is verkrijgbaar in verschillende kleurcombinaties en onderdeel van een complete serie bad- en verzorgingsartikelen.
| Verpakking breedte | 362 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 333 mm |
| Verpakking lengte | 398 mm |
| Verpakkingsgewicht | 880 g |
| EAN | 8714929008666 |
|---|
| Kleur | Silk Oat |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |