Met de Topmark duo kinderwagen 2Combi heb je een ideaal vervoermiddel voor een tweeling of een baby en peuter van 6 tot 36 maanden oud.
De wandelwagen wordt standaard geleverd met een aluminium frame met grote boodschappenmand, 2x een wandelwageninzet met kap, voorbeugel en regenhoes. De wandelwageninzet kan in voorwaartse en achterwaartse rijrichting geplaatst worden. De duwstang is in hoogte verstelbaar en de enkele voorwielen kunnen zwenken en ook vergrendeld worden. De kinderwagen is eenvoudig in te klappen en de voor- en achterwielen eenvoudig te demonteren.
De kindjes zitten veilig in de zitjes doormiddel van de vijfpuntsgordel met gordelbeschermers.
De kinderwagen is uitgeklapt 150 x 64 x 110 cm.
Het is ook mogelijk de 2Combi kinderwagen te gebruiken voor kindjes vanaf de geboorte. Hiervoor is optioneel aan te kopen een reiswieg, adapterset voor 2e reiswieg of autostoel en MC adapterset (let op: bij de weergegeven afbeeldingen zijn reiswieg, autostoel en adapters niet meegeleverd).
WAARSCHUWING: Dit product is niet geschikt om mee hard te lopen of te skeeleren.
| Product breedte | 64 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 19.3 kg |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Verpakking breedte | 51 cm |
| Verpakking hoogte | 32 cm |
| Verpakking lengte | 94 cm |
| Verpakkingsgewicht | 21 kg |
| EAN | 8717154587531 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Garantie vervalt door overbelasting of onjuist inklappen |
| Verpakkingsinhoud | 1x Topmark Duo Frame 2x Zitje met bekleding, kap en voorbeugel 2x Voorwiel 2x Achterwiel 1x Achterwielunit 2x Regenhoes |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | Topmark b.v. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Duwstang is in hoogte verstelbaar |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 2 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 27 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 150 cm |
| Product lengte ingeklapt | 100 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 150 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | Stad |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 11.50 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 64 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 64 cm |