De Bugaboo Donkey 5 kinderwagen is de ideale oplossing voor een groeiend gezin. De nieuwe Duo-uitbreidingsset biedt alles wat je nodig hebt om je Bugaboo Donkey 5 Mono om te toveren tot een duokinderwagen. De Duo-set bevat essentiële accessoires: het stoel- en wiegframe, de stoelbekleding, roterende draagbeugel, regenhoes, plus baleinen, klemmen en bekleding voor de zonnekap. Onze duokinderwagen past zich moeiteloos aan als je met twee kinderen op pad gaat en is nu comfortabeler dan ooit. De Bugaboo Donkey 5 Duo is perfect als je op pad wilt gaan met je baby en peuter. Hij past gemakkelijk door standaar deuropeningen. De grote antilekbanden zorgen voor een soepele en hobbelvrije rit en maken van elke wandeling een feestje. En als je met één kindje de deur uitgaat, kun je hem in slechts drie klikken omtoveren tot een mono-kinderwagen met extra opbergruimte.Dankzij het unieke design kun je deze duokinderwagen met één hand sturen. en doordat je kindjes naast elkaar zitten of liggen, hebben ze makkelijk contact. En baby of peuter, de kinderwagen biedt optimaal comfort. Dankzij de nieuwe, hoger geplaatste stoel en wieg zijn je co-piloten goed beschermd en kun je nog beter contact houden. Met de verstelbare stoel kun je ervoor kiezen dat je kindje naar jou kijk tof naar de wereld tijdens lange wandelingen. Onze verbeterde Donkey 5 bevat nu ook een geintegreerde adapter voor het Bugaboo meerijdplankje (los verkrijgbaar) voor een nog groter avontuur samen met vriendjes, nichtjes of neefjes.Met de professionele en verbeterde in- en uitklapfunctie en de efficiënte vijfpuntsgordel, ben je binnen een paar seconde klaar voor vertrek.
| Product breedte | 74 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 14.9 kg |
| Product hoogte | 86 cm |
| Product lengte | 111 cm |
| Verpakking breedte | 38 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 88 cm |
| Verpakkingsgewicht | 14.90 kg |
| EAN | 8717447222460 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 6.22 |
| Verpakkingsinhoud | Stoel- en wiegframe, stoelbekleding, roterende draagbeugel, regenhoes, baleinen, klemmen en bekleding voor de zonnekap |
| Kleur | Desert Taupe |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Omkeerbare stoel, met één hand te besturen, geïntegreerde adapter voor meerijdplankje |
| Hoeveelheid kinderen | 2 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 35 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 86 cm |
| Product lengte ingeklapt | 89 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 111 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain, Stad, Off road |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 10 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 74 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 86 cm |