| Product breedte | 74 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 14.9 kg |
| Product hoogte | 86 cm |
| Product lengte | 111 cm |
| Verpakking breedte | 38.70 cm |
| Verpakking hoogte | 25.70 cm |
| Verpakking lengte | 88.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 14.90 kg |
| EAN | 8717447216377 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 6.22 |
| Verpakkingsinhoud | Stoel- en wiegframe, stoelbekleding, roterende draagbeugel, regenhoes, baleinen, klemmen en bekleding voor de zonnekap |
| Kleur | Forest Green |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | Bugaboo |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Omkeerbare stoel, met één hand te besturen, geïntegreerde adapter voor meerijdplankje |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 2 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 35 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 86 cm |
| Product lengte ingeklapt | 89 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 111 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain, Stad, Off road |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 10 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 74 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 86 cm |