De Cybex Gazelle S kinderwagen kan worden uitgebreid met een Cybex S Gazelle S reiswieg navy blue/navy blue. Deze reiswieg is zeer ruim waardoor je kindje lang gebruik kan maken van de reiswieg. De reiswieg wordt geleverd met een comfortabel matrasje van zacht schuim, zodat je kindje in de eerste maanden van z’n leven op een veilige en comfortabele manier vervoert kan worden.
Kenmerken:
Specificaties:
| Verpakking breedte | 45 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Verpakking lengte | 85.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6 kg |
| EAN | 4058511905600 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Cybex Reiswieg Gazelle S inclusief matras |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Geen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 6 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 15 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 56 cm |
| Product lengte ingeklapt | 86 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 86 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 4 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 44 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 44 cm |