De Cybex Reiswieg Gazelle S kan eenvoudig op het frame van de Cybex Gazelle S kinderwagen worden geplaatst en is geschikt vanaf de geboorte tot een leeftijd van ongeveer 6 maanden met een maximaal gewicht van 9 kg. Op het frame van de Cybex Gazelle S kinderwagen kunnen maximaal 2 reiswiegjes of een combinatie van een zitje met een reiswiegje worden geplaatst, wat de kinderwagen geschikt maakt als tweeling-, ofwel: duo-kinderwagen. Het ruime interieur en het zachte matrasje van verend schuim zorgen voor optimaal comfort en geborgenheid, waarbij de XXL UPF50+ zonnekap de nodige schaduw en beschutting biedt. De Cybex Reiswieg Gazelle S kan met de handige draaggreep gemakkelijk worden getild en op de kinderwagen worden geplaatst of er vanaf worden gehaald.
Afmetingen:
L 86 x B 44 x H 27 - 56 cm
Eigenschappen:
- Reiswieg voor op de Cybex Gazelle S kinderwagen
- Geschikt vanaf de geboorte tot een leeftijd van 6 maanden (maximaal 9 kg)
- Er kunnen maximaal 2 reiswiegjes op het frame van de kinderwagen worden geplaatst
- Ruim interieur
- Zacht en verend schuim matras
- XXL UPF50+ zonnekap
- Handige draaggreep
- Gewicht: 4,5 kg
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6 kg |
| Product hoogte | 56 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 85.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7 kg |
| EAN | 4063846322886 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Cybex Reiswieg Gazelle S inclusief matras |
| Kleur | Lava Grey |
|---|---|
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Geen |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 6 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 150 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 56 cm |
| Product lengte ingeklapt | 86 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 86 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 4 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 44 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 44 cm |