| Verpakking breedte | 157 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 81 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 744 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8594175353877 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | 2x netvoeding, Laadstation voor horloge (ouderunit), Gebruiksaanwijzing. |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Touchscreen |
|---|
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Digitaal |
| Kleur | Kleurloos |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Introductiejaar | 2020 |
|---|---|
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Duits |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren |
| Bereik binnenhuis | 300 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 300 m |