Afmetingen: 46 x 31 x 21 cm. Geschikt vanaf een leeftijd van 3 jaar.
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.70 kg |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 30.00 cm |
| Verpakking hoogte | 21.00 cm |
| Verpakking lengte | 46.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1600.00 g |
| EAN | 5055192203116 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Kleur | Multi colour |
| Materiaal | PVC |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Underseater <40 cm |
|---|
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
| Kleding artikelnummer | 9220311 |
| Product diepte | 20 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Volume in liters | 18 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Mannen |
| Koffersluiting | Vaste sluiting |
| Personage | Geen personage |
| Type slot | Cijferslot |
| Type wielen | Zwenkwielen |
| Waterbestendig |
|---|