| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 316 mm |
| Verpakking hoogte | 233 mm |
| Verpakking lengte | 460 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1647 g |
| EAN | 5055192200108 |
|---|
| Aantal vakken | 1 |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Wit |
| Materiaal | ABS |
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Handbagage 40 t/m 56 cm |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Product diepte | 21 cm |
| Volume in liters | 18 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Koffersluiting | Vaste sluiting |
| Type slot | TSA sleutelslot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|