| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.80 kg |
| Product hoogte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 320 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 460 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1700 g |
| EAN | 5055192201860 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal vakken | 1 |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Materiaal | PVC |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Underseater <40 cm |
|---|
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
| Product diepte | 21 cm |
| Volume in liters | 18 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Koffersluiting | Vaste sluiting |
| Personage | Geen personage |
| Type slot | TSA sleutelslot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|