| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.80 kg |
| Product hoogte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 408 mm |
| Verpakking hoogte | 246 mm |
| Verpakking lengte | 522 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3049 g |
| EAN | 5414847885662 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Kleur | PONY P. |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Underseater <40 cm |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Product diepte | 39 cm |
| Volume in liters | 25.0 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Koffersluiting | Vaste sluiting |
| Type slot | TSA-slot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|