| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.80 kg |
| Product hoogte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 407 mm |
| Verpakking hoogte | 247 mm |
| Verpakking lengte | 536 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2953 g |
| EAN | 5414847885648 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Dream Rider Suitcase Zebra Z |
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Kleur | ZEBRA Z. |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Underseater <40 cm |
|---|
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
| Kleding artikelnummer | 109641.7224 |
| Product diepte | 39 cm |
| Volume in liters | 25.0 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Koffersluiting | Vaste sluiting |
| Personage | Geen personage |
| Type slot | TSA-slot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|