Dream2go, de ride-on vriend, staat altijd aan je zijde voor al je vakanties, logeerpartijtjes en speeltijd thuis. Perfect om kinderen en ouders zorgeloos te vermaken tijdens het reizen.
• Gemaakt in Europa
• Schalen gemaakt van ten minste 70% post-consumer gerecycled polypropyleen afval
• Lichtgewicht
• Ruime binnenvakken met gekruiste inpakriemen
• Lus om te trekken of kan als schouderriem gebruikt worden
| Product breedte | 21 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.10 kg |
| Product hoogte | 52 cm |
| Verpakking breedte | 382 mm |
| Verpakking hoogte | 231 mm |
| Verpakking lengte | 545 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2652 g |
| EAN | 5400520185471 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Handbagage kinderkoffer- ride-on 52x38x21 |
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Kleur | GIRAFFE G., Geel |
| Materiaal | rPet |
| Fabrikant Naam | Samsonite |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Handbagage 40 t/m 56 cm |
|---|
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
| Kleding artikelnummer | 145033-9955 |
| Product diepte | 21 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Volume in liters | 30 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Koffersluiting | Vaste sluiting |
| Personage | Geen personage |
| Type slot | TSA-slot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|