Afmetingen: 46 x 30 x 21 cm. Geschikt vanaf een leeftijd van 3 jaar.
| Product breedte | 38.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.60 kg |
| Product hoogte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 380 mm |
| Verpakking hoogte | 223 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1648 g |
| EAN | 5055192203246 |
|---|
| Aantal vakken | 1 |
|---|---|
| Kleur | Multi colour |
| Materiaal | PVC |
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Handbagage 40 t/m 56 cm |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | nvt |
| Product diepte | 31 cm |
| Volume in liters | 18 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Koffersluiting | Vaste sluiting |
| Personage | Geen personage |
| Type slot | TSA sleutelslot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|