Afmetingen: 46 x 30 x 21 cm. Geschikt vanaf een leeftijd van 3 jaar.
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.60 kg |
| Product hoogte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 220 mm |
| Verpakking lengte | 461 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1632 g |
| EAN | 5055192203536 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 trunki kinderkoffer voor op reis, kinderen kunnen er ook op zitten of rijden, vaak ook als handbagage toegelaten |
| Aantal vakken | 1 |
|---|---|
| Kleur | Roze, Flamingo |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Underseater <40 cm |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Product diepte | 30 cm |
| Volume in liters | 18 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Koffersluiting | Vaste sluiting |
| Personage | Geen personage |
| Type slot | TSA sleutelslot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|