| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 315 mm |
| Verpakking hoogte | 215 mm |
| Verpakking lengte | 466 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1583 g |
| EAN | 5055192203178 |
|---|
| Aantal vakken | 1 |
|---|---|
| Kleur | beertje paddington |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Handbagage 40 t/m 56 cm |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Volume in liters | 18 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Koffersluiting | Ritssluiting |
| Type slot | TSA sleutelslot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|