| Product breedte | 32 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.70 kg |
| Product hoogte | 46.50 cm |
| Verpakking breedte | 33. cm |
| Verpakking hoogte | 24. cm |
| Verpakking lengte | 48.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.2 kg |
| EAN | 5414847965913 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Kleur | "TOY STORY TAKE-OFF, Blauw" |
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Handbagage 40 t/m 56 cm |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Product diepte | 23 cm |
| Volume in liters | 20.5 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Koffersluiting | Ritssluiting |
| Personage | Toy Story |
| Type slot | TSA-slot |
| Type wielen | Zwenkwielen |
| Waterbestendig |
|---|