Maak kennis met onze nieuwe Disney Ultimate 2.0 Junior en Pre-school collectie voor kinderen van 3 tot 9 jaar. Dankzij Mickey, Minnie en Donald Duck voelt jouw kind zich overal thuis! Minnie steelt overal de show en is bijzonder populair bij modebewuste meisjes. Voor jongens is de collectie met Mickey of Donald Duck natuurlijk ook supercool!
| Product breedte | 33 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.70 kg |
| Product hoogte | 46.50 cm |
| Verpakking breedte | 33. cm |
| Verpakking hoogte | 24.5 cm |
| Verpakking lengte | 49.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.27 kg |
| EAN | 5400520135155 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1t |
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Kleur | "MICKEY AND DONALD STARS, Blauw" |
| Materiaal | ABS |
| Fabrikant Naam | Samsonite |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Handbagage 40 t/m 56 cm |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 139845-0560 |
| Product diepte | 22.50 cm |
| Volume in liters | 20.5 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Koffersluiting | Ritssluiting |
| Personage | Mickey Mouse |
| Type slot | TSA-slot |
| Type wielen | Zwenkwielen |
| Waterbestendig |
|---|