| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.80 kg |
| Product hoogte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 323 mm |
| Verpakking hoogte | 469 mm |
| Verpakking lengte | 217 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1585 g |
| EAN | 5055192201808 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal vakken | 1 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyester |
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Handbagage 40 t/m 56 cm |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | nvt |
| Product diepte | 21 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Volume in liters | 18 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Koffersluiting | Ritssluiting |
| Personage | Geen personage |
| Type slot | TSA sleutelslot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|