| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.80 kg |
| Product hoogte | 32 cm |
| Verpakking breedte | 334 mm |
| Verpakking hoogte | 228 mm |
| Verpakking lengte | 471 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1700 g |
| EAN | 5055192201679 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal vakken | 1 |
|---|---|
| Kleur | Roze2, Blauw |
| Materiaal | ABS |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Inclusief slot |
|---|
| Formaat bagage | Handbagage 40 t/m 56 cm |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Volume in liters | 18 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Koffersluiting | Vaste sluiting |
| Personage | Geen personage |
| Type slot | TSA sleutelslot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|