| Product breedte | 21 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 38 cm |
| EAN | 5400520410030 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Kleur | PATCH |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Inclusief slot |
|---|
| Hardcase of softcase | Hardcase |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 145048-B018 |
| Product diepte | 21 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Volume in liters | 30 l |
| Zitbare koffer |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Type slot | Geen slot |
| Type wielen | Vaste wielen |
| Waterbestendig |
|---|