| Verpakking breedte | 6.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 13.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| EAN | 5010415211200 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Tommee Tippee Closer to Nature 42112071 Flesspeen |
| Kleur | Transparant |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Allergeneninformatie | A |
| BPA-vrij |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geschikt voor flessen van | Tommee Tippee |
| Speen werkt op basis van vacuüm | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Langzaam (vanaf 1 maand) |
| Volledig steriliseerbaar |