De twistshake drinkbeker is de perfecte oplossing wanneer uw opgroeiende kind wil drinken. Het is morsvrij en gemakkelijk te gebruiken omdat het een uniek schuifdeksel heeft. De beker is even gemakkelijk te gebruiken als te demonteren wanneer het tijd is om schoon te maken, wat een goede hygiëne garandeert. Compatibel met Twist shake s sippy cup flessen. Merk op dat het rietje is aangepast aan de kid cup te passen.
| Verpakking breedte | 8.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.60 cm |
| Verpakking lengte | 18.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| EAN | 7350083125927 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Twistshake |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 15 maanden tot 2 jaar, 6-18 maanden |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Rietjesbeker |
| Inhoud | 360 ml |
|---|