Bied je baby deze winter de ultieme warmte en comfort met onze multifunctionele 3-in-1 voetenzak. Perfect voor zowel kinderwagen als autostoel, deze voetenzak is een must-have voor elk seizoen. Met zijn veelzijdige gebruik, gemakkelijke installatie en hoogwaardige materialen is het een ideale reisgenoot voor je kleintje.
Voordelen:
Kenmerken:
Inhoud Verpakking:
Een ideale keuze voor ouders die hun kleintjes warm, veilig en comfortabel willen houden tijdens alle buitenactiviteiten in de winter.
| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 93 cm |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
| EAN | 7595981251679 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x Kinderwagen slaapzak |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Fleece |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type voering dekentje | Polyester |
| Voetenzak geschikt voor | Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|