Met Urban Iki beleven jullie samen de mooiste fietsavonturen! Comfortabel en veilig achterop de fiets. Naast de geprezen huidige Urban Iki collectie, is er nu ook het Urban Iki MIK HD achterzitje. Uitsluitend geschikt voor fietsen met MIK HD drager!
De standaard Urban Iki achterstoel met montagekader kan ook gebruikt worden op een fiets met MIK HD drager. Wil je echter je Urban Iki achterzitje makkelijk wisselen met andere MIK accessoires, dan kies je voor het Urban Iki achterzitje met voorgemonteerde MIK HD adapterplaat. Zo heeft je stoeltje geen montagekader meer nodig en klik je hem rechtstreeks in en uit de MIK HD drager. Het Urban Iki MIK HD achterzitje is getest en goedgekeurd door TUV, zodat maximale veiligheid wordt gewaarborgd voor onze kleinste avonturiers.
Geen MIK HD drager op je fiets? Kijk dan naar het Urban Iki achterzitje met montagekader, of naar het Urban Iki achterzitje met frame montage voor als je fiets geen bagagedrager heeft.
Bekijk in deze video hoe je het achterzitje monteert op je fiets.
| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 73 cm |
| Verpakking breedte | 371 mm |
| Verpakking hoogte | 257 mm |
| Verpakking lengte | 607 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3469 g |
| EAN | 4511890221087 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakkingsinhoud | Fietsstoeltje MIK HD |
| Kleur | Koge Brown/Bincho Black |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands, Frans |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |