| Product breedte | 32.30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 15.60 cm |
| Product lengte | 64.40 cm |
| Verpakking breedte | 320 mm |
| Verpakking hoogte | 171 mm |
| Verpakking lengte | 644 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3073 g |
| EAN | 4511890214379 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakkingsinhoud | Urban Iki voorzitje, Urban Iki montageblok incl. bevestigingsmateriaal. |
| Kleur | Bruin, Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | 5-puntsgordel |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |