Veilig, comfortabel en met opklapbare rugleuning
Het Urban Iki Junior fietsstoeltje is te gebruiken voor kinderen van 5 tot 10 jaar (max 35 kg) en monteer je eenvoudig op de bagagedrager. Het fietsstoeltje heeft een zachte en ergonomisch gevormde zitting, waarbij de rugleuning opklapbaar is voor extra comfort en support tijdens de fietsrit. Zet het zitje gemakkelijk op slot met behulp van het geïntegreerde slot. Het zitje wordt inclusief voetsteunen geleverd.
Pluspunten:
Stevige voetsteunen met uniek ontwerp
Dankzij de verstelbare antislip voetsteunen heeft je kind een goed houvast achterop de fiets. Als de voetsteunen niet gebruikt worden, klap je ze eenvoudig in. Door de unieke driehoekige vorm van de voetsteunen heb je op iedere fiets een stevige basis waar je kind de voeten comfortabel en veilig kan laten rusten. Daarnaast kunnen de voetsteunen, door het slimme ontwerp van de bevestiging, eenvoudig worden gemonteerd op vele fietsen (diameter buis achtervork 16 – 25 mm).
Geschikt voor e-bikes
Het Urban Iki Junior fietszitje monteer je eenvoudig zelf, past op elke standaard bagagedrager (breedte tussen 120 – 175 mm) en is ook geschikt voor e-bikes. Het montagekader inclusief montagemateriaal wordt meegeleverd.
Inclusief veiligheidsgordel en geïntegreerd slot met sleutel
Het Junior fietszitje wordt geleverd met een waterdicht en zacht kussen. Onder de zitting vind je een heupgordel waarmee je je kind vast kunt zetten voor extra veiligheid. Het fietszitje is te beveiligen tegen diefstal met een geïntegreerd slot met sleutel.
| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3 kg |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 36 cm |
| Verpakking breedte | 199 mm |
| Verpakking hoogte | 182 mm |
| Verpakking lengte | 371 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3004 g |
| EAN | 4511890228406 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakkingsinhoud | Urban Iki Junior fietszitje - Dragermontage - Suzume Grey/ Bincho Black |
| Kleur | Bincho Black |
|---|
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 35 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |