Veilig, comfortabel en met opklapbare rugleuning
Het Urban Iki Junior fietsstoeltje is te gebruiken voor kinderen van 5 tot 10 jaar en monteer je op de bagagedrager. Het fietsstoeltje heeft een fijne, ergonomisch gevormde zitting, waarbij de rugleuning omhoog gezet kan worden voor extra comfort en support tijdens de fietsrit.
Pluspunten:
Stevige voetsteunen; draaien gegarandeerd niet weg
Dankzij de verstelbare antislip voetsteunen heeft je kind een goede houvast achterop de fiets. Als de voetsteunen niet gebruikt worden, klap je ze eenvoudig in.
Geschikt voor e-bikes
Het Urban Iki Junior fietszitje monteer je eenvoudig zelf, past op elke standaard bagagedrager en is ook geschikt voor e-bikes. Het montagekader inclusief montagemateriaal wordt meegeleverd.
Inclusief veiligheidsgordel
Het Junior fietszitje wordt geleverd in de kleur Bincho Black met een waterdicht en zacht kussen in de kleur Kurumi Brown. Onder de zitting vind je een heupgordel waarmee je je kind vast kunt zetten voor extra veiligheid.
| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3 kg |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 36 cm |
| Verpakking breedte | 202 mm |
| Verpakking hoogte | 182 mm |
| Verpakking lengte | 363 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3005 g |
| EAN | 4511890218971 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakkingsinhoud | Urban Iki Junior fietszitje, Montagekader, voetensteunen, montagemateriaal. |
| Kleur | Bincho Black/ Kurumi Brown |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 35 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |